Home » Firemné akcie

Hotel Prédium - FIREMNÉ AKCIE

Školenia, semináre, teambuilding ...

Možnosť organizácie seminárov, školení, zasadnutí orgánov spoločností, team buildingové aktivity.K dispozícii sú dva klimatizované priestory Kongresová sála pre max 42 osôb a Salónik pre max 15 osôb, poprípade prenájom celého hotela max 150 osôb. Vybavené audio technikou, s možnosťou celodenného občerstvenia. Kongresová sála je vybavená projektorom a projekčným plátnom.

11111

VYBAVENIE

Spoločenské priestory

- Kaviareň, Café Bar
- Letná terasa
- Reštaurácia
- Kongresová sála
- Salónik

 

Vybavenie

- Bezbariérový prístup
- Nefajčiarske spoločenské priestory
- Wifi Internet / TV
- Posilňovňa v objekte
- Kamerový strážny systém
- Klimatizované spoločenské priestory
- Stroj na čistenie topánok
- Hygienické zariadenie v objekte

Relax a Wellness

- Tenis - Squash - Fitness - Bicykle
- Bowling - Biliard - Stolný futbal
- Aerobik - SportBar - Bodystyling
- Wellness - Sauny - Vírivka - Masáže
- Masážne sprchy

MESTO VRÁBLE A OKOLIE

Atraktívne príležitosti Vrábeľ a okolia Hoteloví návštevníci môžu využiť atraktívne možnosti Vrábeľ a blízkeho okolia ako: návštevu Bio farmy Mašekov Mlyn vo Vrábľoch, strelnicu, paintball a terénnu autodráhu v "Horárni" Mochovce (12 km), využiť termálne kúpalisko v Podhajskej (15 km), obdivovať flóru Arboréta v Mlyňanoch (10 km), degustácie vín spoločnosti VINANZA (minimálne pre 8 osôb), či navštíviť archív vín vo Vrábľoch ako centrum Požitavskej vínnej cesty. Necelých 18 km je vzdialené mesto Nitra s mnohými kultúrnymi pamiatkami, obchodnými centrami a výstavným areálom AGROKOMPLEX.

 

HomeIzby jednolôžkoIzby dvojlôžkoApartmánReštauráciaWellnessAerobikFitnessSquashTenisBowlingCenník služiebGalériaKontaktAktuálne akciePrivátne akcieFiremné akcie
Hotel PRÉDIUM © 2009 - 2014 • Všetky práva vyhradené www.pdfdesign.sk